Tutorials draw

Mary Doodles

30. října 2013 v 22:41 | Kallipsa
Opět jsem jako správný průzkumník čmuchala na youtube a narazila jsem (nebo spíše youtube mi doporučil) jednu velmi ... VELMI šikovnou umělkyni. Nejsem si jistá, ale asi je ze Španělska (ješt jsem si o ní nic nehledala, protože prostě nezvládám divit se jejím kresbám a ještě něco hledat!)
Kreslí větinou (zatím jsem viděla jen) vodovkama a tuží. Její obrázky jsou originální, krásné, působivé a mají v sobě určité nepopsatelné kouzlo, které mnoha umělcům chybí (třeba mě ... :D ovšem já zatím nejsem umělec!)

.... asi by se o ní dalo napsat ještě mnoho - jako třeba že je to to i správná youtuberka, protože její videa jsou udělaný vážně dobře, ale to dám stranou .....
posuďte sami, a když tak mi napište co si o ní myslíte :)


Její účet: ZDE


Speedpaint - Princess Stocking

25. října 2013 v 21:54 | Kallipsa

Opět další skvělé video zrychlené kresby. Hrozně se mi líbí, jak tito zkušení umělci dokáží pár tahy, na oko jednoduchými, vykouzlit tak jedinečné, krásné dílo.
Asi toho sem budu přidávat víc, protože mě to opravdu fascinuje a, i když se budu opakovat, si myslím, že z takových videí se dá naučit vážně hodně. Stačí se jen správně dívat :)

PS: Děkuji všem, kteří se vyjádřili k mému velmi depresivnímu článku. Byl psán v prazvláštním rozpoložení a šlo hlavně o to vypsat se z něj. Nebylo to myšleno moc vážně, spíše jako zvláštní úvaha, protože až na velmi temné chvilky, kterou jistě byla i ona chvíle kdy jsem psala ten článek, mám podobné názory na sebevraždu a život jako se vyjádřila Matryoshka tedy - lidé, kteří spáchají sebevraždu jsou srabové a neumí se životu postavit, případně psychicky nemocní jedinci.

Video - Owl Princess

19. října 2013 v 10:39 | Kallipsa

Opět jsem prolízala youtube a našla jsem krásné video - speed paiting.
Myslím, že z takových videí se dá mnohé naučit, proto to sem dávám.
Toto video se mi hrozně líbí. Styl autora je sympatický a pokud můžu být trochu jako malá holka - roztomiloučký :D

Speed paiting - Ru3na

24. září 2013 v 20:03 | Kallipsa
Jedno z mých nejoblíbenějších videí, kde velmi šikovná Ru3na kreslí svým jedinečným stylem ženu,
Je určitě v mnoha směrech skvělou inspirací! Také může mnohé obohatit o spoustu jeích technik například ve vybarvování!

Bohužel si své video dala jako "nevložitelné" takže sem dávám jen obrázek a ODKAZ přímo na youtube na toto video :)

How to draw the female face

23. září 2013 v 19:34 | Kallipsa
Protože poslední dobou hodně prolízám youtube a hledám videa, ke lidé kreslí nebo radí jak kreslit, nahrabala jsem si už docela dlouhý sezna opravdu hezkých a zajímavých videí, se kterýma bych se chtěla podělit.

Zde je první z nich. Je tu v celku jednoduše vysvětleno jak nakreslit lidský obličej, přesněji ženu. Opravdu mě to bavilo a hned jsem podle toho zkusila nakreslit svoji verzi .... která se NEČEKANĚ nepovedla -.-

Snad vám poslouží víc jak mě :)

 
 

Reklama