Povídky

Chystám povídku?

28. října 2013 v 21:20 | Kallipsa
Opět dostávám tu náladu, kdy mi nejde kreslit a nemám na to ani trpělivost a probouzí se ve mě takový ten, pro mnohé děsivý, literární duch. Mé psaní hodně zhoršilo, (místo na výmluvu: protože jsem dlouho, předlouho nepsala nic pořádného) takže u čtení mých "povídek" nejspíš nepůjde o kulturu, ale spíš o przdění češtiny. I tak ovšem doufám, že až (a jestli vůbec) něco dopíšu, tak snad nepohrdnete a zkritizujete mi to od začátku až do konce!
Kritika je totiž skvělá věc jak mě nakopnout k hádkám nebo lepšímu psaní ... přijde na to jakou mám náladu :D, ale už jsem se dlouho nehádala (takovýá škoda -.-)

No aby tento článek nebyl jen o blbém plácání hodím sem i ukázku z připravované slátaniny. Snad vás to neodradí, ba právě naopak! Poznámky o mém hrozném pravopisu očekávám, ale já mám prostě prázdniny a na češtinu jsem vždycky byla strašná lama! :/

"Mladík vstoupil do ošuntělého stanu s bázlivým pohledem. Nečekaje na vyzvání usadil se naproti zahalené ženy jako by doufal, že když udělá všechny tyto pohyby co nejrychleji, opadne z něj strach a tajemná osoba naproti něj nepostřehne jeho nervozitu.

Little girl and bunny

9. října 2013 v 21:58 | Kallipsa
Tak jsem si jednou za dloooooouhou dobu procvičovala svoji mizernou angličtinu (opravdu hodně mizernou) a výsledek si můžete prohlédnout zde:

Forest was very dark. Trees made scary face and everything looked worse than really was. Little girl went between trees and looked for mom. Everywhere was silence. Step by step little girl went deeper into the forest and her voice was quiet and pleading, when she was crying. Suddenly she looked small white bunny. It was watching girl with nice big eyes and looked very beautiful. Girl wanted caress it and went near to animal, but it jumped in covert. Girl followed bunny and couple of minutes she finded bad wolf.
"Where are your mum?" asked wolf.
"I do not know! " answered girl. All at once wolf jumped and eated girl.


The end


Něco o něčem a kočkodlaci!

26. září 2013 v 22:31 | Kallipsa
Nevím jestli jste to někdy zkoušeli, vypnout a psát.
Tohle je můj pokus a doceal jsem se u toho bavila když jsem si to po sobě četla :D


"Drž se od ní dál, zbiju tě!" klouzal po podlaze a od noh se mu valil oblak prachu. Mladá dívka ve školní uniformě vážně vypadala děsivě.
"co je sakra ten ptáček?"
"Asi žížala" odpověď byla nečekaná, kdo by čekal že žížala bude mít křídla?
Klouzání se nezdařilo, dívka upadla a žížala uletěla. Kočkodlaci se pustili do hrabání v popelnicích jako by se nechumelilo.
"žížala uletí a je to zase tak jako před tím. Žádná změna."
"Smradi jedni!" Ulevil si Miko, modro-vlasý kluk s ocasem mečouna připnutým na klíčích. Pokud někdy někdo věděl proč ho tam nosí, asi už dávno umřel. Miku byl velmi starý, i když jeho tvář připomínala neholícího se mladíka. Jakou kosmetiku používá?

Oči, modré oči, zelené oči, červené oči… cože? Někdo se tam připletl, malá holčička s růžky, ocáskem a úšklebkem lucifera. Děti by se neměli jen tak pohybovat mezi peklem a normálním světe, jestli to tak půjde dál za chvílu si batolata budou hrát s pečeným kuřetem!

Bojovníci

23. prosince 2012 v 21:24 | Kallipsa
Tady je jedna jednorázovka, která teda není dopsaná, ale třeba se k tomu někdy dostanu. Neměla jsem už trpělicvost to dokončit tak to asi rozdělím na dvě část :) Aspoň se vám to bude líp číst :)
Vypujčila jsem si jmeno z úžasného anime SAO - Kirito. Určitě se na něj někdo podívejte pokud budete mít volno ^^

Pršelo. Kapky dopadaly na rozbité kusy betonu a hromady cihel. Stroužky vody putovaly prasklinami ve střechách a zdech. Neposlušný vítr zaháněl proudy vody do rozbitých oken a smíval tak prach ze zašlapaných starých koberců. Mezi zříceninami, které kdysi snad mohly být domy, se ozývalo skřípění uvolněných okapů, vrzání dveří a bouchání rámů oken o zdi. Ze zchátralého města vyzařoval neklid. Lidé odsud byli vyhnáni už před desítky let, ale z nějakého důvodu se zde stále držely stvoření jako byly například přízraky.
 
 

Reklama