Nails art

Way in blue

8. ledna 2013 v 22:29 | Kallipsa
Omlouvám se, že poslední dobou zaplňuji tento blog více fotkama svých nehtů, ale tyhle mám nově udělané, tak jsem se chtěla pochlubit.

Také jsem se chtěla omluvit všem co čekají na nakreslení obrázku na objednávku, ale scéna se škrcením pro Dennys je pro mě asi kámen úrazu. Kreslila jsem to už dvakrát a pokaždé jsem to zklamaně odvrhla. Snad to zítra napotřetí zvládnu lépe!

Blue magic nails

7. ledna 2013 v 21:21 | kallipsa
Tak tu mám další ukázku svého zkoušení kreslení na nehty.

Do čerstvého modrého laku jsem kapla bílý a špendlíkem jsem bílí "rozmazala" do různých tvarů. Nechala jsem to ushnout a nahoru jsem nakreslila bílé kytky a tečky.

Kdyby jste chtěli něco takového zkusit, tak sem určitě napište jak to dopadlo :)

Gold nails

6. ledna 2013 v 11:04 | Kallipsa
Tyhle nehty nejsou moc složité, ale podle mého názoru mají něco do sebe. Líbí se mi i efekt jednoho nehtu, který má ty barvy naopak. Musím se přiznat, že tohle nevyšlo z mé hlavy. Tento nápad jsem našla na DA od jedné úžasné nehtové umělkyně - Nilanja

PS: knížka je jen pro okrasu a taky by šli nehty lépe vidět, i tak ale doporučuji přečíst celou řadu - Eragon, Eldes, Brisingr, Inheritance -> odkaz dračích jezdců

Red mystery nails

4. ledna 2013 v 19:46 | Kallipsa
Red mystery nails

Asi jsem se ještě nechlubila, že si ráda hraju s barvičkama na nehty. Jednu dobu mě to uchvátilo a od té doby experimentuji i stímto.

Tady je můj nejnovější výtvor, který jsem si byla ochotná nafotit. Snad se vám budou líbit :)

 
 

Reklama