Módní sny

Moje GLÁDY!

30. října 2013 v 17:11 | Kallipsa
Asi jsem se vám ještě nechlubila, že mám nové glády ^^. Je to už nějaká doba (asi 2 - 3 týdny) a úplně jsem si je zamilovala!
Mám černé, dvacetidirkové Steelky se zipem na straně
(bez zipu by to byla jasná sebevražda - kdo by si to pořád zavazoval X.x )

První dny s těmato krasotinkama mě nohy bolely jak čert. Měla jsme odřené paty a modřiny na kotníku. Stal se z toho takový boj - "kdo z koho" mezi mýma nohama a gládama. Buď to se přizpůsobí boty nebo nohy. Dnes už v nich trajdám bezbolestně a řekla bych, že to skončilo remízou, i když se někdy ještě chytnou a třeba mě zabolí palec a tak ... ale to je spíš takové škádlení, oproti prvním dnům :D

Takže vřele doporučuji! Glády jsou fajn :)


Jak si vyrobit obojek?

24. září 2013 v 20:12 | Kallipsa

Tak konečně jsem si o víkendu koupila přívěšek, i když jsem upřímně neměla ponětí, co s ním budu dělat! Doma jsem zapátrala v paměti a vzpomněla jsem si na kamarádku, která má podobný obojek, jaký jsem vždy chtěla a také vím, že jsem si ho prohlížela a nevypadal nijak komplokovaně.

Proto jsem se pustila do práce a výsledek vidíte na fotce. "Pásek" je překvapivě z roztrhaných silonek (pevnějších), které jsem koupila u ťinťonů asi za 40 Kč, takže nic moc drahého, kroužek je potom z klíčů a přívěšek za 30 Kč z jednoho pouličního stánku.

A VOALÁ - mám nový doplněk!
Přijde mi že to vypadá docela dobře, takže mi to nedalo a musela jsem se pochlubit!

(Proč mi prohoba přijde že píšu jako 12 leté nezkušené tele? -.-)

Módní sny 02

5. ledna 2013 v 21:55 | Kallipsa
Tak tu je další síl mých módních snů. Moje sbírka je o něco větší ale budu to sem dávat po částech. Snad se vám tato dávka bude líbit.

Módní sny 01

4. ledna 2013 v 19:42 | Kallipsa
Tak jsem se rozhodla udělat na svém blogu sbírku mých módních snů. Jak si asi časem všimnete jsem ujetá na černé a na rockovém stylu, což není vždy pro všechny to pravé. I tak se chci s vámi podělit o své objevené módní kousky :)
Dneska bych začala svo ustarou sbírkou:

Tento náramek mě dostal originalitou :)


Tyhle boty jsou podle mého úplný zázrak. Určitě si je chci jednou pořídit, třeba až zhubnu a nebudu vypdat jak prase na zadních ^^
 
 

Reklama