Hudba je život

Parov Stelar - Booty Swing

11. října 2013 v 19:53 | Kallipsa
Po delší době (když se to naposledy stalo, nechci říct, že bych byla malá, ale ještě jsem jezdila na poloviční jízdenku) se mi zalíbila písnička, která není metalová, rocko ani punková ....

(chvíle pro údiv)

Je tu nějaký swimg smíchaný s elektrem a nezní to vůbec špatně. Možná až na to časté opakování, ale to se dá přehlédnout :)

Metalový princ

6. ledna 2013 v 11:26 | Kallipsa
Metalový princ, aneb moje začátky s metalem (a rockem)

Kdysi, to bylo mé temné období v oblasti hudby, jsem poslouchala směsici všech popových skladeb, nějaké ty diskofilní směsi a něco málo i z rocku. Temné období to bylo kvůli tomu, že jsem se v těchto žánrech vlastně téměř neorientovala a pojem jako rock a metal pro mě byli tajemná slova ze slovníků. A tak se jednou objevil zachránce. Princ na černém koni metalu - Jeho meč byl kut z nejtvrdší oceli bubnů a basy. Oděn byl v temné zbroji spletené z not rockových kapel. Vlasy jako struny kytar, vlály za ním při divokém souboji s mojí nevědomostí.
Obklopil mě svojí magickou aurou a já začala poznávat. Moje uši se otevřely směsici báječných tónů a vyhrávek. Moje srdce začalo tlouci živěji než kdy před tím. Jako bych i dýchala tajemnou přítomnost něčeho nového.
Tak začala má cesta do pekla. Do metalového pekla života!

První souboj moje uši vyhráli s touto písní.

 
 

Reklama