Kec potkal kec A OBRÁZEK!

9. října 2013 v 22:17 | Kallipsa |  Pocity
Snůžka blábolů a nesmyslných keců, které jsem měla potřebu zveřejni. Raději to ani nečtěte pokud o mě máte zatím "dobré" mínění!

Raději se koukněte na obráze :) - kdysi dávno kresleno mnou!
Kdysi jsem byla k hodně lidem otevřená, upřímná a důvěřivá. Psala jsem jim o všem, co mě potkalo, zaujalo, trápilo nebo dělalo nešťastnou. Dnes se bojím napsat o svých trápeních a strachu komukoliv, protože ostatní to otravuje. Lidé kolem mě, lidé na internetu, všechny to zřejmě přestalo zajímat, nudí je to a rozčiluje. Většinou to berou na lehkou váhu nebo se se mnou pohádají. Ptám se, mám vlastně "opravdové" přátele?
Asi mám. Určitě mám, ale jsou jiní, než o kterých se píše v knihách. Nejsou to lidé, kteří naslouchají vašim pocitům a za každou cenu se vám snaží pomoci. Možná jim drobet křivdím, ale většinou je to pravda. Nejsou to Ron s Hermionou, kteří při svém kamarádovi stojí, i když to znamená, že budou dlouhé měsíce živořit, není to Horác, který za Willa, i přes jejich dětské neshody, je ochoten položit život. Jsou to živé bytosti, které se starají o svůj život, o své důležité trápení. Nezáleží jim na tom, jak se cítím já, na slzách, které proliju, když mě nikdo nevidí. Zní to sice jako vylévání puberťáckých pocitů, a vlastně to ani nic jiného není, ale opravdu mě to trápí, i když vím, že jim to nemůžu mít za zlé. Koho by bavilo poslouchat ty srdceryvné, sebelítostivé kecy každý druhý den?

Možná by jich ovšem nebylo tolik, kdybych si o důležitých věcech mohla s někým pořádně promluvit!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jste pesimista, optimista nebo realista?

Optimista
Pesimista
Realista

Komentáře

1 niki-chan niki-chan | Web | 11. října 2013 v 13:27 | Reagovat

tak to nejsi jediná, kdo se takhle kdy cítil...přátele jako ty, co jsi zmínila, by se mi také líbili, ale jak říkáš...

to spojení barev na obrázku je zajímavé

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama