Kopie

4. ledna 2013 v 12:03 | Kallipsa |  Pocity
V poslední době jsem si prošla pár blogů a nestačí se divit. Víte, já nejsem na blog.cz žádný začátečník. Bohužel nebo možná bohudík jsem zde už nějakou tu dobu nebyla a za dobu mé nepřítomnosti se zde mnoho změnilo. Blogerky (i někteří blogeři) vyrostli a jejich blogy začaly zaplňovat články s určitou kvalitou.
Poslední dobou jsem se pustila do prohlížení blogů z autorského klubu a s politováním musím konstatovat .... Jsem kopie.
Když jsem zakládala tento blog naivně jsem si myslel, že bude trochu originální. No považte - kresby, pocity, povídky, nějaký ten názor na film nebo anime ....- přijde vám na tom něco povědomé? Ani bych se nedivila, kdyby odpověď byla ANO. Takový obsah můžu najít na každém druhém kvalitnějším blogu.
Nestačím se divit kolik mladých slečen kreslí, píše a fotí. Také má většina z nich spoustu názorů na okolní svět a novinky. Asi se tato doba snaží dohonit časy kdy feminismus bylo jen slovo ve slovníku.

Nuž a co tím chci říct?
Vlastně nic. Jenom že můj blog je kopie .... Ale ja se pokusím vymyslet něco nového čím bych sortiment blogů trochu rozšířila. Snad se mi to povede :)

- Kallipsa

- Moje stará práce, kreslení na objednávku z ještě starého blogu. Snad to stačí pro oživení článku :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jste pesimista, optimista nebo realista?

Optimista
Pesimista
Realista

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama