Lidé

17. prosince 2012 v 14:44 | Kallipsa |  Pocity
Kdybych si měla vybrat člověka, kterému bych vložila do úschovy svůj vlastní život, byla by to asi mamka, taťka nebo můj přítel. Snad nikomu z vás nemusím vysvětlovat proč rodičům, ale proč příteli a ne kamarádce?
Víte, můj život je složen ze spíše smutných zkušeností s lidmi.
Nemám žádnou kamarádku "na život a na smrt" jak se říká, se kterou bych vyrůstala od školky a měla s ní hromadu úžasných vzpomínek. Vystřídala jsem spoustu "kamarádů", kteří mě spíše zklamali a nebo odvrhli. Můj smutný názor na tuto stále se opakující situaci je asi takový - něco dělám špatně. Ano je to sice hloupé, ale nenapadá mě jiné vysvětlení. Ovšem nepíšu tento článek proto, abych se litovala. Vlastně jsem první slova zde psala s myšlenkou na lidi.
JSOU TO KURVY.
Odpusťte mi prosím moji vulgárnost, ale je to tak. Všichni - já vy i ostatní kolem až na světlé né moc časté výjimky- mají v sobě určitou část prohnané, zkažené osobnosti. Tím nechci urážet poctivě se živící ženy, které propůjčují svoji vagínu a jiné části těla za peníze, protože tuto práci považuji za stejně přínosnou například jako uklizečka, možná i v určitém ohledu jako učitelka. Věřte mi, uspokojit muže je stejné umění jako někoho namasírovat.
Proč jsem tedy použila přirovnání " jako kurva"? Pokusím se vám to vysvětlit. Kurvu jako nadávku si představuji jako lidskou bytost, která sice uspokojí určité potřeby, ale není věrná, hodná ani milá. Nesnaží se udělat ostatním radost, ale spíše se stará jen o sebe. Je to stvoření, které není čisté. Jasně a jednoduše - je to člověk, který je špatný v mnoha a mnoha ohledech.
Dnes se sice nestalo pro mě nic moc zásadní, jen mě spolužačka, kterou považuji za svou nynější kamarádku beze slova a vysvětlení ignorovala při cestě domů. Prostě odešla a neobtěžovala se na mě počkat natož mi třeba říct "Spěchám, tak zatím ahoj."
Číst si tohle sama, řekla bych "Jenom kvůli tomuhle si děláš hlavu?"
Ano zní to směšně a vlastně to směšné a nedůležité je, ale společně se zklamáními za posledních několik let mě to přivedlo na smutnou myšlenku, že lidé jsou vlastně hloupí, zlí a nespolehliví. Jsem taková také, bohužel a tak pomalu docházím k závěru, že pro dobro ostatních i mé vlastní by bylo mnohem jednoduší překonat vnuknutí evoluce a fakt, že člověk, jak už je známo od dob dávných a minulých, je tvor společenský.
Ještě to zvážím a asi to nakonec dopadne stejně s předsevzetím na nový rok.... marně, ale kdo ví. Třeba se ze mě stane poustevník.
By Kallipsa
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dennys Dennys | Web | 17. prosince 2012 v 15:37 | Reagovat

Tak to žádný lidi nejsou čistý. Dle mého je i ten nejčistší člověk, i kdyby byl třeba pobožný, svině. Nechci je teď nijak urážet, ale i když se snaží někteří z nich myslet na ostatní tak se to prostě občas nepodaří.
Každý člověk má v sobě zakódováno: "Něco urvat pro sebe!" a taky to vykonává. Chápu naprosto tvé pocity, já sice měla nej kámošku od dětství, ale v dospívání mě kopla akorát do zadku.
Přižívala se na mé větší popularitě (ano, byla jsem kdysi trochu oblíbenější) a když jsem si konečně našla kluka, ukradla mi všechny kámoše a když jsem se rozešla s tím mím klukem nechodila se mnou ani ven a vždy když jsem jí zavolala, jestli se mnou nikam nevyrazí řekla jen: "Promiň, nemůžu, jdu ven s Dominikem." což byl kdysi můj nej kámoš. Tak když s ním šla ven, proč mě nevzala sebou?
Prostě a jednoduše, všichni jsou svině... i já občas koukám, kde co urvat pro sebe. Ale myslím, že z těch hodných lidí se zlý stávají většinou tehdy, když jim nějaká ta potvora ublíží...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama