Prosinec 2012

Mermaid in night

31. prosince 2012 v 11:26 | Kallipsa |  Kreslím
Včera jsem si jen tak šmudlala vodovkama a zkoušela jsem různé styly. Není to nic moc, ale k zahození to podle mého taky není. Snad se bude líbit :)


První fotky s MO

31. prosince 2012 v 11:20 | Kallipsa |  Fotografie
Ježíšek byl tento rok štědrý a nadělil mi nádherný foťák. Není to sice zrcadlovka, ale i tak si na tohoto malého "domácího mazlíčka" nemůžu stěžovat :). Jmenuje se Samsung WB150F ale ja mu říkám MO. Vzniklo to kvůli faktu, že jsem se na první procházce s MO bránila klukům tím stylem že jsem volala že mě nesmí shodit že mám v kapsi mobil .... Vždy jsem se ale zarazila na Mo, protože jsem si uvědomila že to vlastně není žádný mobil, ale foťák. Aby to nevypadalo divně tak jsem prohlásila že můj foťák se jmenuje MO a tak to bylo.

Takhle vypadá reklamní fotka mého modelu. Můj Mo vypadá líp protože má na sobě ještě nálepky s informacema o Wifi atd. takže je barevnější :DA zde jsou konečně nějaké ty fotky. Vždy sem dám malý náhled a pod fotku odkaz na velkou verzi :) Snad se vám budou líbit.


U této fotky mi kamarádka řekla že se jí líbí ty barvy. Hlavně proto že jich tam moc není! :D


Bojovníci

23. prosince 2012 v 21:24 | Kallipsa |  Povídky
Tady je jedna jednorázovka, která teda není dopsaná, ale třeba se k tomu někdy dostanu. Neměla jsem už trpělicvost to dokončit tak to asi rozdělím na dvě část :) Aspoň se vám to bude líp číst :)
Vypujčila jsem si jmeno z úžasného anime SAO - Kirito. Určitě se na něj někdo podívejte pokud budete mít volno ^^

Pršelo. Kapky dopadaly na rozbité kusy betonu a hromady cihel. Stroužky vody putovaly prasklinami ve střechách a zdech. Neposlušný vítr zaháněl proudy vody do rozbitých oken a smíval tak prach ze zašlapaných starých koberců. Mezi zříceninami, které kdysi snad mohly být domy, se ozývalo skřípění uvolněných okapů, vrzání dveří a bouchání rámů oken o zdi. Ze zchátralého města vyzařoval neklid. Lidé odsud byli vyhnáni už před desítky let, ale z nějakého důvodu se zde stále držely stvoření jako byly například přízraky.

Kreslím na objednávku

18. prosince 2012 v 21:09 | Kallipsa |  Kreslím
Protože jsem i výtvarně založený člověk, který se i přes své mizerné schopnosti snaží dostat na vysokou uměleckou, chtěla bych vám nabídnout docela oblíbenou věc. Říká se tomu - kreslení na objednávku ....
Na mém velmi starém blogu jsem to nazvala - Ty v anime....

Zkrátka a jednoduše. Nabízím vám službu - nakreslím vás nebo něco co budete chtít v digitální podobě.
Bude to mít samozřejmě určitá pravidla:
1.Nebudete tetno obrázek vydávat za své dílo
(nikomu by se nelíbilo, kdyby si někdo přivlastňvoal jejich práci)
2. Tohle není pravidlo spíš přání - mohli by jstetento obrázek zveřejnit na své stránce a přidat link na tento blog. Já v podstatě udělám totéž, když vám sem tetno obrázek budu dávat. Ale je to jen na vás. Nemůžu vás nutit.

Pokud máte náhodou zájem můžete mi vyplnit tento dotazník a po té čekat:
Na postavu:

0. Jakýkoliv kontakt na vás
1. Jmeno
2. Postava (chudý - tlustá, vysoká - malý)
3. Vlasy
4. Oči
5. oblečení (nezapomeňte na boty)
6. Zbraně (doplňky)
7. Něco navíc (zvířata nechte doma)
8. pozadí obrázku (nic složitého prosím)


Obrázek něčeho jiného:
+ Stačí mi prostě popis. Můžete si pomoci předešlím seznamem na postavu. Kdyby něco budu se ptát.

IT my life - zavři oči a šeptej přání

17. prosince 2012 v 21:35 | Kallipsa |  Komentář reality
Po větě "Nenávidím svůj život" je opravdu účinné zapnout si metal/rock hodně hlasitě. Pam da da dam ....

Něco se prostě nedá vyřešit naráz, a proto lidé vynalezli metal a rock. Ano ano je to tak, tahle hudba za vás křičí vaše emoce ... hodně, hodně nahlas *potutelný úsměv* a když chcete, tak ještě hlasitěji a vy můžete v klidu křičet se zpěvákem nebo zpěvačkou a vymlouvat se na zpěv... můžete brečet, ale stejně se to ztratí při divokém poskakování a házení hlavou.
Můžete se šíleně smát jako posedlí a vzhlížet ke hvězdám, nadávat na špatné počasí, nepříjemnou učitelku, otravné lidi okolo vás. můžete si představovat, že jste důležitější, že jste něco víc než hovno mezi květinami, můžete cokoliv jen díky několika správně zazpívaným slovům a vyjmečně znějících tónů ....
Při poslouchíní té správné hudby můžete vzlétnout do oblak, když zavřete oči.
ZAVŘU OČI A S HUDBOU MŮŽU VŠECHNO. VIDĚT, CÍTIT, SLYŠET ......


"Zavři oči a otevři mysl. Co vidíš?"


Design - dívka s balonkem

17. prosince 2012 v 16:37 | Kallipsa |  Kreslím
Možná bych měla objasnit design abych nepoškodila autora nádherného obrázku z Pána prstenu.

Je to rychlá práce, která vznikala následovně. Vybrala jsem jeden ze svých nových obrázků a po pár proklikání DA jsem našla vhodné pozadí do záhlaví od velice nadaného kreslíře BenWootten. Určitě doporučuji se podívat na více jeho prací :)

A abych se pochlubila i já, ta holka nad menu je můj výtvor. Ano já vím, není to nic úžasného, ale zkoušela jsem nový styl vybarvování a tak vznikla. Jemi docela sympatická tak jsem ji usadila na můj blog.
Původní obrázek vypadá takto: Pro plnou velikost klikněte zde

Doufám že se vám líbí :)
By Kallipsa

Lidé

17. prosince 2012 v 14:44 | Kallipsa |  Pocity
Kdybych si měla vybrat člověka, kterému bych vložila do úschovy svůj vlastní život, byla by to asi mamka, taťka nebo můj přítel. Snad nikomu z vás nemusím vysvětlovat proč rodičům, ale proč příteli a ne kamarádce?
Víte, můj život je složen ze spíše smutných zkušeností s lidmi.
Nemám žádnou kamarádku "na život a na smrt" jak se říká, se kterou bych vyrůstala od školky a měla s ní hromadu úžasných vzpomínek. Vystřídala jsem spoustu "kamarádů", kteří mě spíše zklamali a nebo odvrhli. Můj smutný názor na tuto stále se opakující situaci je asi takový - něco dělám špatně. Ano je to sice hloupé, ale nenapadá mě jiné vysvětlení. Ovšem nepíšu tento článek proto, abych se litovala. Vlastně jsem první slova zde psala s myšlenkou na lidi.
JSOU TO KURVY.
Odpusťte mi prosím moji vulgárnost, ale je to tak. Všichni - já vy i ostatní kolem až na světlé né moc časté výjimky- mají v sobě určitou část prohnané, zkažené osobnosti. Tím nechci urážet poctivě se živící ženy, které propůjčují svoji vagínu a jiné části těla za peníze, protože tuto práci považuji za stejně přínosnou například jako uklizečka, možná i v určitém ohledu jako učitelka. Věřte mi, uspokojit muže je stejné umění jako někoho namasírovat.
Proč jsem tedy použila přirovnání " jako kurva"? Pokusím se vám to vysvětlit. Kurvu jako nadávku si představuji jako lidskou bytost, která sice uspokojí určité potřeby, ale není věrná, hodná ani milá. Nesnaží se udělat ostatním radost, ale spíše se stará jen o sebe. Je to stvoření, které není čisté. Jasně a jednoduše - je to člověk, který je špatný v mnoha a mnoha ohledech.
Dnes se sice nestalo pro mě nic moc zásadní, jen mě spolužačka, kterou považuji za svou nynější kamarádku beze slova a vysvětlení ignorovala při cestě domů. Prostě odešla a neobtěžovala se na mě počkat natož mi třeba říct "Spěchám, tak zatím ahoj."
Číst si tohle sama, řekla bych "Jenom kvůli tomuhle si děláš hlavu?"
Ano zní to směšně a vlastně to směšné a nedůležité je, ale společně se zklamáními za posledních několik let mě to přivedlo na smutnou myšlenku, že lidé jsou vlastně hloupí, zlí a nespolehliví. Jsem taková také, bohužel a tak pomalu docházím k závěru, že pro dobro ostatních i mé vlastní by bylo mnohem jednoduší překonat vnuknutí evoluce a fakt, že člověk, jak už je známo od dob dávných a minulých, je tvor společenský.
Ještě to zvážím a asi to nakonec dopadne stejně s předsevzetím na nový rok.... marně, ale kdo ví. Třeba se ze mě stane poustevník.
By Kallipsa

Kdo jsem...?

16. prosince 2012 v 18:09 | Kallipsa |  Moje maličkost
Kdo jsem... ?

Základní otázka. Ano měla bych se představit, napat jméno a věk, možná i školu a město kde bydlím, možná nějaké koníčky..
Ale ne to sem nenapíšu, to není důležité, důlkežitá je večeře, mimo jiné.
Budu zde psát pod svou přezdívkou -Kallipsa-, kterou jsem si sama náhodou vymyslela, a kterou znám asi jenom já.
A co že budu psát? Možná se mi budete smát, ale ja vlastně nevím. Tento blog vzniká kvůli rozmaru jedné náctileté, dnes už bohužel dospělé holky, která brečí častěji než by bylo zdrávo, která má navšechno hned názor, a která se se svýma hloupýma úvahama ráda dělí s ostatními, mimo jiné asi kvůli tomu, že ji nikdo nechce poslouchat.

Pro nalákání čtenářů sem budu přidávat asi vlastní obrázky, názory na filmy a nějaké jiné sympatické věci pro čtenáře, protože ač si to nerada přiznávám, chci aby si mé slabomyslné kecy někdo četl a komentoval je, kritizoval a střeba se semnou i hádal. Plus jako bonus se budu dělit se svojí pšatnou naladou. Doufám že po této větě všichni neodejdete.
Jsme jen člověk.
By Kallipsa

BONUS: Všechny anime, které jsem kdy viděla:

- Bleach (částečně),
- Air,
- Avatar,
- FMA,
- Nana,
- Ouran hihg school Host club,
- Shaman king,
- Shugo chara
- ao no exorcist
- Naruto,
- SAO
- Shigenki no kyojin
- Psycho pass
- Kaichou wa Maid-sama
- BTOOOM
- Vampire knight